Партнеры
Случайные фото

 

 

 

 

02.10.2019
Автозапчастини ТОВ "СІНОТРАК УКРАЇНА"

Автозапчастини ТОВ "СІНОТРАК УКРАЇНА" пропонує величезний асортимент запчастин Хово, на весь модельний ряд самоскидів і сідельних тягачів, незалежно від комплектації та року випуску техніки.

Всі клієнти нашого інтернет магазину, можуть ознайомитися з цінами на весь перелік цікавих для них запчастин Хово, який завжди є в наявності на нашому складі. У список вибору запчастин входять: двигуни будь-якій комплектації, КПП, карданні вали, коленвали, поршневі кому, головки циліндрів, набори прокладок і багато іншого. Запчастини HOWO Україна по вігоднім цінами.

Якщо немає, що цікавить позиції на нашому складе, ми зробимо попереднє замовлення і потрібні запчастини, вузли та агрегати HOWO в найкоротші терміни надійдуть до замовника.

Наша компанія з великим ентузіазмом взялася продавати запчастини, вузли та агрегати Хово, тому що:
«Sinotruk» - є великою державною автомобілебудівної компанією виробляє вантажну техніку під брендом HOWO, яка безумовно по праву входить в трійку лідерів по виробництву важких вантажівок і напівпричепів. Самоскиди і сідельний тягачі Хово позитивно зарекомендували себе для роботи в умовах будь-якого клімату нашої країни. У нашій компанії особливу увагу направлено на вантажні автомобілі.

У зв'язку з постійним нарощування і стрімким розширенням модельного ряду техніки, був посилений контроль виробництва до максимуму, що дозволило заводу виробляє дуже якісні запчастини вузли і агрегати HOWO для сідельних тягачів і самоскидів різної тоннажності.

При випуску нових моделей, компанія Хово враховує всі попередні конструктивні НЕ доопрацювання і враховує зауваження своїх клієнтів. Завдяки таким діям підвищується рівень якості що випускаються запчастин, вузлів і агрегатів Хово, а ціни на запчастини, при цьому, залишаються мінімальними.

Ми маємо великий склад оригінальних запчастин, вузлів і агрегатів Хово в Україні. Центральний склад запасних частин Хово розташований в Києві. Відділ логістики нашої компанії, проводить точний розрахунок доставки замовлення нашим клієнтам.

Наприклад: запчастини та витратний матеріал Хово в Києві, вигідніше замовити зі складу в Києві. Але, запчастини вузли і агрегати Хово в Харкові, доставила зі складу в Києві за 3 дні максимум. Ми підтримуємо велика кількість позицій запчастин вузлів і агрегатів HOWO, З огляду на потреби клієнта.

Ми раді завжди нашим новим клієнтам і ведемо спеціальну систему знижок для постійних клієнтів, а також активно Розширюємо дилерську мережу по всій території України. Потрібно, купити карданний вал міжосьовий оптом чи вроздріб - Вам до нас


Оставить комментарий

Ваше имя: *
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

Введите символы: *
ОбновитьНовые комментарии
  • Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна у вас придбати маштабну модель автомобіля Skoda superb? Можливо підкажете де можна знайти таку модель. Дякую.
    Все отзывы о Skoda Superb 2001
  • Эта модель стоит у меня на полке и продать Вам ее я не могу. Но вы можете попробовать найти ее на аукционах и распродажах, например, на ebay
    Все отзывы о Opel Omega MV6 1993