Партнеры
Случайные фото

 

 

 

 

26.05.2021
Ксенон, як його підібрати для свого автомобіля?

У останні декілька років ксенонове обладнання стало все частіше встановлюватися на автомобілях. А все тому, що воно здатне продемонструвати ефектність та престижність машини. Вся справа у тому, що подібні освітлювальні прилади із самого початку встановлюються на транспортні засоби преміям класу. Після встановлення ксенонового комплекту освітлення у машині стає більш яскравим, за рахунок чого покращується підсвічування дороги. Таким чином, водій має змогу своєчасно розпізнати на шляху перешкоду. Повірте, це далеко не все переваги ксенонового обладнання для автомобіля, на які треба звертати особливу увагу перед покупкою.

Перш за все хочеться сказати, що якщо ви вже прийняли рішення встановити ксенон https://zax.ua/ua/index.html на машину, тоді необхідно віддавати перевагу якісним та надійним продуктам, виробництво яких здійснюється із урахуванням встановлених норм та вимог. Це стосується газорозрядних приладів відомих брендів, які мають більш високу ціну. Але при цьому слід розуміти, що такі лампочки зможуть вам прослужити на протязі довгого часу.

Основні переваги ксенону

Як би там не було, під час пересування у нічний час та непогоду для автомобілістів одним із найважливіших факторів вважається рівень освітлення дороги. Якщо у машині буде встановлена неякісна оптика, вона не зможе повноцінно справлятися із поставленими задачами. Саме тому це може призвести до виникнення ДТП. Після встановлення ксенону дорога стає біль підсвіченою. А все тому, що пучок направлений безпосередньо у необхідному направленні. Саме тому водій може із легкістю розпізнати усі об’єкти на шляху, навіть, якщо на вулиці йде дощ. При цьому зіштовхуватися із виникненням світлової стіни не доводиться.

Також слід розуміти, що ксенон зберігає очі водія. А все тому, що його світло прирівнюється до денного освітлення. Ще одним фактором вважається більш тривалий термін служби ксенонової оптики. Саме тому власникам не доводиться постійно міняти лампочки в машині. До того ж в залежності від основного призначення приладів, власник може підібрати ксенон із необхідно. Колірною температурою. Наприклад, для головної оптики ідеально підходять елементи з показниками 5000К. А ось для ПТФ необхідно купувати лампочки з температурою не вище 4300К.

Також не слід забувати про цоколь оптичних приладів, бо в кожній окремій фарі передбачена наявність відповідної металевої частини.

Насправді підібрати ксенонові лампочки для машини зовсім не важко, якщо передчасно ознайомитися із усією необхідною інформацією.

Для того щоб придбати комплект ксенону для власного транспорту, достатньо відвідати спеціалізований ресурс.

 


Оставить комментарий

Ваше имя: *
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

Введите символы: *
ОбновитьНовые комментарии