Партнеры
Случайные фото

 

 

 

 

18.01.2019
Яку ксенонову лампу найкраще встановити в автомобіль?

Якщо ви прийняли рішення встановити ксенонові продукти у власне авто, тоді доведеться дуже ретельно підійти до їх вибору. Саме тому для цього потрібно вивчити деяку інформацію.

У цій статі ми з вами поговоримо про особливості ксенонової оптики, а також визначимо головні фактори, на які потрібно звертати особливу увагу у процесі її вибору.

Перш за все слід зазначити, що ксенон в порівнянні із іншими продуктами, має дуже велику кількість переваг, що в свою чергу позитивно відображається на експлуатації транспортного засобу.

Але як не крути, ксенон має і недоліки. Це перш за все необхідність використання блоку розпалу, вартість якого далеко не низька.

При виборі ксенонових продуктів необхідно звертати особливу увагу на кольорову температуру. Вона знаходиться у межі від 3500 до 8000к. Чим нижче показник, тим жовтішим буде світло. Її потрібно підбирати не тільки з урахуванням власних побажань. Крім цього також враховується основне призначення лампи. Наприклад, для головної оптики ідеальним варіантом вважаються елементи із показником 5000К. Вони будуть випромінювати яскраве світло, яке дуже якісно підсвітить проїзну частину. А ось що стосується противотуманних фар, для них оптимальним варіантом вражаються лампи 3500К.

Крім цього також доведеться визначитися із цоколем. Це посадкове місце, в яке розміщується сама лампа. Для кожної окремої оптики використовуються різні цоколі, які маркуються символом Н. якщо говорити про дальнє або ближнє світло, а також про противотуманну оптику, для них використовується продукти Н1. Саме тому якщо вам потрібно обладнати головну оптику, тоді перш за все доведеться купити ксенонову лампу h1, яка представлена в каталозі майже кожного спеціалізованого магазину.

Наступним кроком буде підбір потужності ламп. У цьому випадку слід розуміти, що освітлювальні продукти мають потужність 35 та 50в. Але у більшості випадків використовується саме 35в лампи. А все тому, що вони споживають мінімум енергії, та мають збільшений період експлуатації. Справжній професіонал проконсультує вас, та допоможе здійснити правильну покупку.

Ще одним показником вважається виробник. Тут рекомендується віддавати перевагу найбільш відомим та досвідченим компаніям, які на протязі довгого часу займаються розробкою ксенонової оптики.

І наприкінці хочемо дати вам іще одну пораду – купуйте освітлювальні продукти тільки у спеціалізованих онлайн магазинах, які гарантують високу якість усіх представлених товарів.

При виникненні якихось питань із приводу підбору ксенонових ламп, зв’яжіться із кваліфікованим фахівцем у цій галузі найбільш зручним способом.


Оставить комментарий

Ваше имя: *
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

Введите символы: *
ОбновитьНовые комментарии
  • Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна у вас придбати маштабну модель автомобіля Skoda superb? Можливо підкажете де можна знайти таку модель. Дякую.
    Все отзывы о Skoda Superb 2001
  • Эта модель стоит у меня на полке и продать Вам ее я не могу. Но вы можете попробовать найти ее на аукционах и распродажах, например, на ebay
    Все отзывы о Opel Omega MV6 1993